Xhaketë PENTAGON K02023-03

Promo
Bezhë
5295
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
  • — Dërgesa për 24h 
  • — Njoftimi me email/telefon
  • — Mundësi kthimi dhe shkëmbimi
  • — Mënyra të ndryshme pagese 
  • — Çmimet më të mira në treg
  • — Mbështetje   24/7

PENTAGON Lycos Xhaketë K02023-03 Coyote 3XL
Emërtimi: Xhaket Pentagon, Përmbajtja: 65% Poliester 35% Pambuk, Origjina: Kina

Brendi
Pentagon
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
S
Ngjyra
 Bezhë
Stili
K02023-03
Lloji
Xhaketë
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
5207153277258
Bezhë S
i disponueshëm
5295
+
5207153277340
Kaltër e mbyllur M
i disponueshëm
5295
+
5207153277357
Kaltër e mbyllur L
i disponueshëm
5295
+
5207153277272
Bezhë L
i disponueshëm
5295
+
5207153277265
Bezhë M
i disponueshëm
5295
+
5207153277333
Kaltër e mbyllur S
i disponueshëm
5295
+
5207153311020
Gjelbërt M
i disponueshëm
5295
+
5207153311051
Gjelbërt 2XL
i disponueshëm
5295
+
5207153277449
Camo Green XL
i disponueshëm
5295
+
5207153277456
Camo Green 2XL
i disponueshëm
5295
+
5207153277388
Kaltër e mbyllur 3XL
i disponueshëm
5295
+
5207153277432
Camo Green L
i disponueshëm
5295
+
5207153277289
Bezhë XL
i disponueshëm
5295
+
5207153277173
Zezë S
i disponueshëm
5295
+
5207153277364
Kaltër e mbyllur XL
i disponueshëm
5295
+
5207153311013
Gjelbërt S
i disponueshëm
5295
+
5207153277425
Camo Green M
i disponueshëm
5295
+
5207153277371
Kaltër e mbyllur 2XL
i disponueshëm
5295
+
5207153277180
Zezë M
i disponueshëm
5295
+
5207153277319
Bezhë 4XL
i disponueshëm
5295
+
Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Më të famshet
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundmi