Xhaketë MAGNUM Deer

Deer Softshell nga Magnum është gjithçka që ju nevojitet: praktike, teknike dhe dizajn i shkëlqyer.

Zezë
3995
6495
Ju kurseni: 25.00
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
  • — Dërgesa për 24h 
  • — Njoftimi me email/telefon
  • — Mundësi kthimi dhe shkëmbimi
  • — Mënyra të ndryshme pagese 
  • — Çmimet më të mira në treg
  • — Mbështetje   24/7

Xhaketë MAGNUM Deer Zezë / XL
Emërtim: Xhaketë taktike Magnum, Përmbajtja: 94% Poliester, 6% Elastan, Origjina: Kina

Brendi
Magnum
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
M
Ngjyra
 Zezë
Perdorimi
Casual, Military, Police, Security, School, Travel, Hiking
Materiali
94% Polyester 6% Elastane
Lloji
Xhaketë
Origjina e prodhimit
Made in China
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
5902786238729
Hiri L
i disponueshëm
3995
+
5901979018858
Zezë XL
i disponueshëm
3995
+
5901979018759
Olive M
i disponueshëm
3995
+
5902786238682
Hiri 2XL
i disponueshëm
3995
+
5901979018896
Olive 2XL
i disponueshëm
3995
+
5901979018834
Zezë L
i disponueshëm
3995
+
5901979018773
Olive L
i disponueshëm
3995
+
5901979018827
Zezë S
i disponueshëm
3995
+
5901979018766
Olive S
i disponueshëm
3995
+
5902786238712
Hiri M
i disponueshëm
3995
+
5901979018872
Olive XL
i disponueshëm
3995
+
5901979018810
Zezë M
i disponueshëm
3995
+
Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Më të famshet
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundmi