Çantë MAGNUM Sorbelt

5902786228492

Promo

Hiri
995
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
  • — Dërgesa për 24h 
  • — Njoftimi me email/telefon
  • — Mundësi kthimi dhe shkëmbimi
  • — Mënyra të ndryshme pagese 
  • — Çmimet më të mira në treg
  • — Mbështetje   24/7

Çantë MAGNUM Sorbelt Hiri / OS
Emërtim: Çantë beli, Përmbajtja: Poliester, Origjina: Kinë

Brendi
Magnum
Gjinia
Unisex
Madhesia
2L
Ngjyra
 Hiri
Stili
Sorbelt
Lloji
Çantë
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
5902786228485
Olive 2L
i disponueshëm
995
+
5902786228492
Hiri 2L
i disponueshëm
995
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Shikuar së fundi
  • Më të shikuarat
  • Më të shiturat
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj