Çantë MAGNUM Plover

5902786101351
Promo
Olive
1695
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
  • — Dërgesa për 24h 
  • — Njoftimi me email/telefon
  • — Mundësi kthimi dhe shkëmbimi
  • — Mënyra të ndryshme pagese 
  • — Çmimet më të mira në treg
  • — Mbështetje   24/7

Çantë MAGNUM Plover / OS
Emërtim: Çantë beli Magnum

Përdorimi i çantës është i lehtë dhe ergonomik. Ky model ka tre xhepa me zinxhir; xhepi kryesor është i pajisur gjithashtu me një organizator prej rrjetë. 

Materiali: 100% poliestër
Kapaciteti: 2L
Dimensionet: 22 x 14 x 8 cm
Pesha: 0,1 kg
3 xhepa me zinxhir
Rrip i rregullueshëm i belit

 Origjina: Kinë


Brendi
Magnum
Gjinia
Unisex
Madhesia
2L
Ngjyra
 Olive
Stili
Plover
Lloji
Çantë
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
5902786228515
Hiri 2L
i disponueshëm
1695
+
5902786179664
Zezë 2L
i disponueshëm
1695
+
5902786101351
Olive 2L
i disponueshëm
1695
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Shikuar së fundi
  • Më të shikuarat
  • Më të shiturat
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj