Çizme të shkurtra MAGNUM Madson Ii

Promo

Zezë
3995
5995
Ju kurseni: 20.00
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
  • — Dërgesa për 24h 
  • — Njoftimi me email/telefon
  • — Mundësi kthimi dhe shkëmbimi
  • — Mënyra të ndryshme pagese 
  • — Çmimet më të mira në treg
  • — Mbështetje   24/7

Çizme MAGNUM Madson II Zezë / 46
Emërtimi: Çizme Të Shkurta Për Meshkuj Magnum, Përmbajtja: Lekurë Artificiale (Pu), Rrjetë, Shkumë Eva, Gomë Rb, Origjina: Kinë

Brendi
Magnum
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
43
Ngjyra
 Zezë
Stili
MADSON II
Lloji
Çizme
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
5902786239283
Zezë 45
i disponueshëm
3995
+
5902786239320
Zezë 41
i disponueshëm
3995
+
5902786239313
Zezë 42
i disponueshëm
3995
+
5902786239276
Zezë 46
i disponueshëm
3995
+
5902786239290
Zezë 44
i disponueshëm
3995
+
5902786239306
Zezë 43
i disponueshëm
3995
+
Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Më të famshet
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundmi