Syze MAGNUM Lunita (B110-5)

Promo

2495
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
  • — Dërgesa për 24h 
  • — Njoftimi me email/telefon
  • — Mundësi kthimi dhe shkëmbimi
  • — Mënyra të ndryshme pagese 
  • — Çmimet më të mira në treg
  • — Mbështetje   24/7

Syze MAGNUM Lunita (B110-5) Zezë / OS
Emërtim: Syze dielli Magnum, Përmbajtja: Polikarbon, Origjina: Kina

Brendi
Magnum
Gjinia
Unisex
Madhesia
OS
Ngjyra
 Zezë/Portokall
Stili
Lunita (B110-5)
Lloji
Syze
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Më të famshet
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundmi