Kuletë MAGNUM Wallet

Promo

1195
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
  • — Dërgesa për 24h 
  • — Njoftimi me email/telefon
  • — Mundësi kthimi dhe shkëmbimi
  • — Mënyra të ndryshme pagese 
  • — Çmimet më të mira në treg
  • — Mbështetje   24/7

Kuletë MAGNUM Wallet Zezë / OS
Emërtimi: Kuletë për të rritur Magnum 

Përmbajtja: 100% Poliestër

Dimensionet: 25 x 13 cm

Dimensionet pas palosjes: 8 x 13 cm

Origjina: Kinë

Brendi
Magnum
Gjinia
Unisex
Madhesia
OS
Ngjyra
 Zezë
Stili
Wallet
Lloji
Kuletë
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Më të famshet
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundmi