SUNGLASSES ROTHCO 4353 BLACK/SOKE

613902435308
Promo
Zezë
1295
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
  • — Dërgesa për 24h 
  • — Njoftimi me email/telefon
  • — Mundësi kthimi dhe shkëmbimi
  • — Mënyra të ndryshme pagese 
  • — Çmimet më të mira në treg
  • — Mbështetje   24/7

SUNGLASSES ROTHCO M-4353 BLACK/SMOKE
Emërtimi:Syze

Materiali: Polikarbonat 100%
Gjerësia e kornizës: 16 cm
Gjatësia e tempullit: 13 cm
Gjerësia e pjesës së hundës: 1.7 cm
E rehatshme dhe me stil
Kornizë e zezë
Unisex
E përkryer për paintball ose gjueti

 Origjina :Kinë

Brendi
Rothco
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
OS
Ngjyra
 Zezë
Lloji
Syze
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
613902435308
Zezë OS
i disponueshëm
1295
+
613902045538
Transparent OS
i disponueshëm
1295
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Shikuar së fundi
  • Më të shikuarat
  • Më të shiturat
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj