Bluzë / T-shirt MAGNUM Polo

5902786283149
Olive
3295
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
  • — Dërgesa për 24h 
  • — Njoftimi me email/telefon
  • — Mundësi kthimi dhe shkëmbimi
  • — Mënyra të ndryshme pagese 
  • — Çmimet më të mira në treg
  • — Mbështetje   24/7

Emërtimi: Maicë Përmbajtja: 100% Poliester Origjina: Kinë

Brendi
Magnum
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
L
Ngjyra
 Olive
Stili
Polo
Lloji
Bluzë
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
5902786283149
Olive L
i disponueshëm
3295
+
5902786283132
Olive M
i disponueshëm
3295
+
5902786283125
Olive S
i disponueshëm
3295
+
5902786283118
Olive XL
i disponueshëm
3295
+
5902786283101
Olive XXL
i disponueshëm
3295
+
5902786283088
Zezë L
i disponueshëm
3295
+
5902786283071
Zezë M
i disponueshëm
3295
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Shikuar së fundi
  • Më të shikuarat
  • Më të shiturat
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj