Xhaketë MAGNUM Cervus

Promo
Zezë
6995
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
  • — Dërgesa për 24h 
  • — Njoftimi me email/telefon
  • — Mundësi kthimi dhe shkëmbimi
  • — Mënyra të ndryshme pagese 
  • — Çmimet më të mira në treg
  • — Mbështetje   24/7

Emërtimi: Xhaketë Përmbajtja: 94% Poliester, 6% Elastan Origjina: Kinë

Brendi
Magnum
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
L
Ngjyra
 Zezë
Stili
Cervus
Lloji
Xhaketë
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
5902786276141
Zezë XL
i disponueshëm
6995
+
5902786276158
Zezë S
i disponueshëm
6995
+
5902786276172
Zezë L
i disponueshëm
6995
+
5902786276127
Zezë XXXL
i disponueshëm
6995
+
5902786276134
Zezë XXL
i disponueshëm
6995
+
Ndoshta ju mund të jeni të interesuar
  • Më të famshet
  • Në Zbritje
  • Shikuar së fundmi