Këmishë (krah të gja

613902635029
Promo
Zezë
4995
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
  • — Dërgesa për 24h 
  • — Njoftimi me email/telefon
  • — Mundësi kthimi dhe shkëmbimi
  • — Mënyra të ndryshme pagese 
  • — Çmimet më të mira në treg
  • — Mbështetje   24/7

Emërtimi: Këmishë (krah të gjatë) ROTHCO, Përmbajtja: 65% Poliester 35% Pambuk, Origjina: Kinë

Brendi
Rothco
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
M
Ngjyra
 Zezë
Lloji
Këmishë
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
613902635012
Zezë S
i disponueshëm
4995
+
613902635029
Zezë M
i disponueshëm
4995
+
613902635036
Zezë L
i disponueshëm
4995
+
613902635043
Zezë XL
i disponueshëm
4995
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Shikuar së fundi
  • Më të shikuarat
  • Më të shiturat
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj