Këmishë PENTAGON K02

5207153067255
Krem
7295
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
  • — Dërgesa për 24h 
  • — Njoftimi me email/telefon
  • — Mundësi kthimi dhe shkëmbimi
  • — Mënyra të ndryshme pagese 
  • — Çmimet më të mira në treg
  • — Mbështetje   24/7

Emėrtimi: Kėmishė Pentagon Pėrmbajtja: Pjesa Lart: 65% Poliester, 35% Pambuk, Pjesa posht: 92% Poliester, 8% Elastan Origjina: Kinė

Brendi
Pentagon
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
XL
Ngjyra
 Krem
Stili
K02013
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
5207153067255
Krem XL
i disponueshëm
7295
+
5207153067224
Krem S
i disponueshëm
7295
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Shikuar së fundi
  • Më të shikuarat
  • Më të shiturat
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj