HOTSHOT Xhaketë Gs

9600499500016
Promo
Olive
2995
4995
Ju kurseni: 20.00
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
  • — Dërgesa për 24h 
  • — Njoftimi me email/telefon
  • — Mundësi kthimi dhe shkëmbimi
  • — Mënyra të ndryshme pagese 
  • — Çmimet më të mira në treg
  • — Mbështetje   24/7
Hot Shot HOTSHOT Xhaketë Gs Soft Shell Olive Green L
Emërtim: Xhaket Military-Hot Shot, Përmbajtja: 100% Najllon (Waterproof), Origjina: Kinë
Brendi
Hotshot
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
XL
Ngjyra
 Olive
Stili
Gs Soft Shell
Lloji
Xhaketë
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
9600499500011
Camo ACU Digital L
i disponueshëm
4995
+
9600499500010
Camo ACU Digital M
i disponueshëm
4995
+
9600499500012
Camo ACU Digital XL
i disponueshëm
4995
+
9600499500013
Camo ACU Digital 2XL
i disponueshëm
4995
+
9600499500020
Zezë L
i disponueshëm
4995
+
9600499500019
Zezë M
i disponueshëm
4995
+
9600499500018
Zezë S
i disponueshëm
4995
+
9600499500021
Zezë XL
i disponueshëm
4995
+
9600499500022
Zezë 2XL
i disponueshëm
4995
+
9600499500007
Camo Italian L
i disponueshëm
4995
+
9600499500006
Camo Italian M
i disponueshëm
4995
+
9600499500005
Camo Italian S
i disponueshëm
4995
+
9600499500008
Camo Italian XL
i disponueshëm
4995
+
9600499500009
Camo Italian 2XL
i disponueshëm
4995
+
9600499500015
Olive L
i disponueshëm
2995
+
9600499500014
Olive M
i disponueshëm
2995
+
9600499500016
Olive XL
i disponueshëm
2995
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Shikuar së fundi
  • Më të shikuarat
  • Më të shiturat
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj