Çizme MARTES Falera

5901329834268
Promo
795
Out of stock
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
  • — Dërgesa për 24h 
  • — Njoftimi me email/telefon
  • — Mundësi kthimi dhe shkëmbimi
  • — Mënyra të ndryshme pagese 
  • — Çmimet më të mira në treg
  • — Mbështetje   24/7

Çorape MAGNUM Base Pack Zezë / 36-39
Emërtim: Çorape për të rritur 3/1 Magnum, Përmbajtja: 78% Pambuk, 20% Poliestër, 2% Elastan, Origjina: Çekia

Brendi
Magnum
Gjinia
Unisex
Madhesia
40-43
Ngjyra
 Zezë
Stili
Base Pack
Lloji
Çorape
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
5901979036494
Krem 36-39
i disponueshëm
795
+
5902786349524
Olive 36-39
i disponueshëm
795
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Shikuar së fundi
  • Më të shikuarat
  • Më të shiturat
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj