Gjysëm Çizme MAGNUM Bondsteel Mid Wp C

5902786239610

Promo

Zezë
12495
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
  • — Dërgesa për 24h 
  • — Njoftimi me email/telefon
  • — Mundësi kthimi dhe shkëmbimi
  • — Mënyra të ndryshme pagese 
  • — Çmimet më të mira në treg
  • — Mbështetje   24/7

Gjysëm Çizme MAGNUM Bondsteel Mid Wp C Zezë 

Çizmet taktike me cilësi të lartë nga Magnum®, me një dizajn modern të bërë nga një përzierje materialesh shumë të qëndrueshme, të papërshkueshme dhe të papërshkueshme nga uji, janë një zgjedhje perfekte për çdo ditë, gjatë gjithë vitit, në punë, veshje taktike, ecje, ecje, ose ekskursione.

Karakteristikat:
- pjesa e sipërme e bërë nga një përzierje materialesh shumë rezistente, të qëndrueshme dhe të papërshkueshme nga uji
- dizajn modern, estetikisht të këndshme, veçori taktike
- teknologji inovative Clarks Unstructured
- Rrjeta e brendshme e qëndrueshme, e cila garanton rehati të madhe gjatë veshjes dhe ajrim të mirë
- Lartësia totale: 17.5 cm
- trashësia e shputës: 3 cm
- sezoni: gjatë gjithë vitit
- pesha e këpucës (madhësia më e vogël): 480 g.

Materiale:
- teknologjitë: CORDURA®, EVA, insert anatomik Hi-Poly, MESH, membranë e papërshkueshme nga uji
- sipërme: pëlhurë PU
- shollë e jashtme: materiale me cilësi të lartë, EVA PHYLON, RB CAUUC
- shtrojë: tekstil
- rreshtim: rrjetë.

 Origjina: Kinë


Brendi
Magnum
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
42
Ngjyra
 Zezë
Stili
BONDSTEEL MID WP C
Lloji
Gjysëm Çizme
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
5902786239559
Khaki 42
i disponueshëm
12295
+
5902786482979
Kaftë 41
i disponueshëm
12495
+
5902786482948
Kaftë 44
i disponueshëm
12495
+
5902786482931
Kaftë 45
i disponueshëm
12495
+
5902786239511
Khaki 46
i disponueshëm
12495
+
5902786239627
Zezë 41
i disponueshëm
12495
+
5902786239610
Zezë 42
i disponueshëm
12495
+
5902786239580
Zezë 45
i disponueshëm
12495
+
5902786239566
Khaki 41
i disponueshëm
12295
+
5902786239528
Khaki 45
i disponueshëm
12295
+
5902786239597
Zezë 44
i disponueshëm
12495
+
5902786239573
Zezë 46
i disponueshëm
12495
+
5902786239542
Khaki 43
i disponueshëm
12295
+
5902786239535
Khaki 44
i disponueshëm
12295
+
5902786482924
Kaftë 46
i disponueshëm
12495
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Shikuar së fundi
  • Më të shikuarat
  • Më të shiturat
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj