Çantë MAGNUM Larus

5902786179657

Promo

Zezë
1995
i disponueshëm
+
Shtoje Lista e deshirave
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
  • — Dërgesa për 24h 
  • — Njoftimi me email/telefon
  • — Mundësi kthimi dhe shkëmbimi
  • — Mënyra të ndryshme pagese 
  • — Çmimet më të mira në treg
  • — Mbështetje   24/7

Çantë MAGNUM Larus Zezë / ONE SIZE
Emërtim: Çantë krahu Magnum

Karakteristikat:

• Dy ndarje me zinxhir
• Ndarja kryesore përmban xhep me zinxhir
• Rrip i lëvizshëm dhe i rregullueshëm
• Mundësia e shtimit në çantën e shpinës
• 100% poliester
• Pesha: 0,2 kg
• Përmasat: 26 x 19 x 15 cm

Origjina: Kinë

Brendi
Magnum
Gjinia
Unisex
Madhesia
3L
Ngjyra
 Zezë
Stili
LARUS
Lloji
Çantë
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
5902786228744
Hiri e mbyllur 3L
i disponueshëm
1995
+
5902786179657
Zezë 3L
i disponueshëm
1995
+
5902786101368
Olive 3L
i disponueshëm
1995
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Shikuar së fundi
  • Më të shikuarat
  • Më të shiturat
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj