Çizme MAGNUM Madson II

5902786239313

Promo

Zezë
5495
Out of stock
Dorëzimi
Opsionet e pagesës
Përparësitë tona
  • — Dërgesa për 24h 
  • — Njoftimi me email/telefon
  • — Mundësi kthimi dhe shkëmbimi
  • — Mënyra të ndryshme pagese 
  • — Çmimet më të mira në treg
  • — Mbështetje   24/7

Çizme MAGNUM Madson II Zezë / 46
Emërtimi: Çizme Të Shkurta Për Meshkuj Magnum, Përmbajtja: Lekurë Artificiale (Pu), Rrjetë, Shkumë Eva, Gomë Rb, Origjina: Kinë

Brendi
Magnum
Gjinia
Meshkuj
Madhesia
42
Ngjyra
 Zezë
Stili
MADSON II
Lloji
Çizme
Kërko të ngjashme

Asnjë vlerësim i gjetur

  Kodi i produktit Ngjyra Madhesia Disponueshmëria Çmimi  
5902786239320
Zezë 41
i disponueshëm
5495
+
5902786239306
Zezë 43
i disponueshëm
5495
+
5902786239290
Zezë 44
i disponueshëm
5495
+
5902786239283
Zezë 45
i disponueshëm
5495
+
Artikujt të cilat ju mund të jeni të interesuar
  • Shikuar së fundi
  • Më të shikuarat
  • Më të shiturat
 
 
 
Dorëzimi i shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesa në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë vetëm ato mallra për të cilat jemi të sigurt

Mundësi kthimi brenda 7 dite

Keni 7 ditë për të testuar blerjen tuaj